М6

Гайка меблева упорна DIN 1624 М6 (500 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-016500
425,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка упорна DIN 1624 відноситься до меблевого кріплення і є важливим з'єднувальним елементом в процесі монтажу конструкцій з дерева, багатошарової фанери, ДСП, ДВП, МДВ. У конструктивному плані вона являє собою циліндричну втулку з плоскою основою, по краях якого нарізані зуби. Принцип механіки роботи простий. Спочатку в попередньо просвердлений отвір до упору вбивається гайка. При цьому гострі зубці досить глибоко врізаються в поверхню матеріалу, щоб надійно фіксувати гайку не даючи їй прокручуватися. Це дозволяє при складанні деталей меблів, вільно вкручувати болти, гвинти, а так само різьбові стрижні і шпильки. Втулка упорної гайки має отвір з внутрішнього метричної різьбою. Метиз виготовлений з вуглецевої сталі. Для підвищення антикорозійних властивостей виріб піддають оцинкуванню (ЦБ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Діаметр затвердіння | 7.8 мм |
| Призначення кріпильного виробу | Гайка упорна DIN 1624 широко використовується у виробництві меблів, призначена для роботи з будь-якими типами деревини. |
| Особливість кріпильного виробу | Завдяки спеціальним зубцям на полях капелюшки монтажні роботи можуть проводитися тільки з одного боку. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М6 |
| Стандарт | DIN 1624 |
| Тип гайки | Врізна |
| Тип кріпильного виробу | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425,25 ₴/упаковка
