М12

Гайка подовжена (з'єднуюча) DIN 6334 М12 (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-013100
425,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка подовжена DIN 6334 широко застосовується в багатогалузевому машинобудуванні, авторемонті і промисловому виробництві. Цей тип шестигранної гайки використовується для монтажу різьбових елементів різних конструктивних з'єднань: стрижнів, болтів та іншого кріплення. Наприклад з її допомогою відбувається нарощування шпильок з метричною різьбою, а в будівництві в якості муфти зі шпильками і болтами виконують прокладку вентиляції. Метиз виготовляють з низьковуглецевих марок сталі і для захисту від корозії піддають оцинковкі (ЦБ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 мм |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стандарт | DIN 6334 |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Призначення кріпильного виробу | Гайка подовжена DIN 6334 використовуються спільно з болтами, гвинтами, шпильками та іншим метричним кріпленням для нарощування нарізних з'єднань |
| Особливість кріпильного виробу | Має збільшену довжину тіла, що дає змогу з'єднувати нарізні елементи. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М12 |
| Тип гайки | Подовжена |
| Тип кріпильного виробу | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425,25 ₴/упаковка
