М8

Гайка з фланцем DIN 6923 М8 (500 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-008900
425,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка з фланцем DIN 6923 застосовується в машинобудуванні, автомобілебудуванні, приладобудуванні і багатогалузевій промисловості. Цей тип шестигранної гайки служить для створення міцного роз'ємного з'єднання деталей в умовах підвищеного динамічного навантаження. Одна сторона гайки має широку основу у вигляді фланця, на внутрішній стороні якого нарізані зуби. Збільшення площі зіткнення з поверхнею, запобігає її продавлювання і руйнування. Зубчаста кромка фланця чітко фіксує кріплення і перешкоджає розкручуванню гайки від вібрації. У багатьох випадках фланцева гайка служить як альтернатива використанню гровера, різних стопорних шайб і іншого подібного кріплення. Повна метрична різьба гайки гарантує надійність з'єднуються агрегатів і вузлів. Гайка з фланцем DIN 6923 виготовлена з вуглецевої сталі. Оцинковане покриття (ЦБ) охороняє виріб від корозії і збільшує експлуатаційні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 мм |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стандарт | DIN 6923 |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Призначення кріпильного виробу | Гайка з фланцем DIN 6923 використовуються спільно з болтами, гвинтами, шпильками та іншим метричним кріпленням для збирання різних конструкцій, що вимагають забезпечення високого тиску |
| Особливість кріпильного виробу | Має "спідницю" в нижній частині з нанесеними не неї насічками, які після затягування гайки перешкоджають її відкручуванню |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М8 |
| Тип гайки | Шестигранна з фланцем |
| Тип кріпильного виробу | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425,25 ₴/упаковка
