М14

Гайка самостопорна DIN 985 М14 (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-006200
648,81 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка з нейлоновим кільцем DIN 985 застосовується в машинобудуванні, авторемонті та інших галузях промисловості. Така гайка в кінці різьбової частини отвору має нейлонову вставку (кільце). Завдяки цьому в болтовому з'єднання відбувається самостопоріння. Такий принцип ще називають фрикційним стопоріння. Він заснований на створенні підвищеної сили тертя в витках різьблення. В процесі накручування контргайки різьблення болта в'язне в еластичному матеріалі, що гарантує надійність з'єднання. Виготовляють з вуглецевої сталі. Для запобігання від атмосферної корозії виріб піддають оцинкування (ЦБ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12.1 мм |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Стандарт | DIN 985 |
| Крок різьби | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Призначення кріпильного виробу | Гайка з нейлоновою вкладкою DIN 985 використовуються спільно з болтами, гвинтами, шпильками та іншим метричним кріпленням для збирання різних конструкцій, схильних до вібрацій, і в з'єднаннях, що вимагають герметичності |
| Особливість кріпильного виробу | Має розміщене всередині нейлонове кільце, яке забезпечує з'єднанню брак вільного ходу по різі, що запобігає мимовільному відкручуванню гайки |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М14 |
| Тип гайки | Шестигранна самоконтрастна |
| Тип кріпильного виробу | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648,81 ₴/упаковка
