вверхвниз
М12 х 1000 мм

Шпилька різьбова метрична DIN 975 кл.м. 4.8 М12 х 1000 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-121200
40,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Стрижень метричний DIN 975 застосовується в будівництві, машинобудуванні, авторемонті для з'єднання різних елементів конструкцій, деталей механізмів і вузлів, а так само монтажу інженерних комунікацій. Метричний стрижень по всій своїй довжині має повну метричну різьбу, що служить для накручування відповідного діаметру гайок. Часто в процесі складання, виникає необхідність зростити кілька шпильок. У такому випадку для цих цілей використовують спеціальну сполучну гайку. Великою перевагою даного типу кріплення, є можливість розрізати його на частини, необхідного нам розміру. Стрижень метричний DIN 975 виготовляють з вуглецевої сталі і піддають оцинкування (ЦБ). Це охороняє метиз від корозії та інших негативних впливів зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 1000 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Стандарт | DIN 975 |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Матеріал шпильки | Сталь С1008 |
| Призначення кріпильного виробу | Стрижень метричний DIN 975 використовується в будівництві під час нарощування нарізних з'єднань, а також кріплення деталей, що є на чималому відстані один від одного |
| Особливість кріпильного виробу | Цей виріб можна обрізати або нарощувати за допомогою сполучних гайок для надання потрібної довжини |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М12 х 1000 мм |
| Тип кріпильного виробу | Стрижень метричний |
| Тип шпильки | Метрична |
| Кут різі | 30 гр. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40,10 ₴


