вверхвниз
М8 х 35 мм

Гвинт баранцевий DIN 316 М8 х 35 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-120448
40,14 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гвинт баранцевий DIN 316 - являє собою гвинт з плоскими виступаючими елементами для передачі крутного моменту. Легко встановлюється без використання монтажного інструменту. Застосовується спільно з шайбами, гайками, і іншими виробами з внутрішньої метричної різьбою відповідного розміру, для створення швидкоз'ємних і швидкосбірних з'єднань. Застосовується в машинобудуванні, сантехніці та інших областях, де потрібно часта і швидка збірка і розбирання кріплення з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота головки | 18 мм |
| Довжина гвинта | 35 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Стандарт | DIN 316 |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Для лепестка |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал гвинта | Сталь С1010 |
| Призначення кріпильного виробу | Гвинт барашковий DIN 316 використовується в кріпильних вузлах із невеликими навантаженнями, де необхідно забезпечити часте та швидке збирання або розбирання без додаткового інструменту |
| Особливість кріпильного виробу | Має головку з двома пелюстками у формі баранчика, за допомогою яких його зручно закручувати або розкручувати вручну, без допомоги інструменту |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М8 х 35 мм |
| Тип кріпильного виробу | Винт |
| Форма гвинта | З прямокутними пелюстками та повною різзю |
| Форма головки | Дві пелюстки у формі баранчика |
| Ширина головки | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40,14 ₴




