вверхвниз
М5 х 40 мм

Гвинт з потайною головкою DIN 965 НЕРЖАВІЙКА М5 х 40 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-117800
620 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гвинт з потайною головкою DIN 965 НЕРЖАВІЙКА широко застосовується в багатогалузевому машинобудуванні і авторемонті для збірки деталей вузлів і агрегатів. Гвинт має потаємну головку під хрестоподібний шліц Phillips (PH) і повну метричну з дрібним кроком різьблення. Залежно від діаметра, довжина різьбової частини гвинта може варіюватися. Даний тип гвинта виготовлений з якісної нержавіючої сталі, володіє високими антикорозійними властивостями і стійкістю до впливів навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 9.2 мм |
| Довжина гвинта | 40 мм |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стандарт | DIN 965 |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Хрестоподібний тип Pozidriv (PZ2) |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Матеріал гвинта | Неіржавка сталь А2-70 |
| Призначення кріпильного виробу | Гвинт із потайною головкою DIN 965 використовується для створення надійних прихованих з'єднань під час виробництва меблів, побутових приладів, у будівництві. |
| Особливість кріпильного виробу | Висока стійкість до агресивних середовищ. |
| Розмір | М5 х 40 мм |
| Тип кріпильного виробу | Винт |
| Форма гвинта | З потайною головкою і хрещатим шліцом |
| Форма головки | Потайна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴/упаковка




