вверхвниз
М3 х 20 мм

Гвинт з потайною головкою DIN 965 М3 х 20 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-101030
297 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гвинт з потайною головкою DIN 965 (цб) широко застосовується в багатогалузевому машинобудуванні і авторемонті для збірки, а також для міцного з'єднання деталей вузлів і агрегатів. Гвинт має потаємну головку під хрестоподібний шліц Phillips (PH) і повну метричну з дрібним кроком різьблення. Залежно від діаметра, довжина різьбової частини гвинта може варіюватися. Даний тип гвинта виготовлений з якісної сталі, а для збільшення антикорозійних властивостей, гвинт піддається оцинкуванню (ЦБ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота головки | 2.3 мм |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Довжина гвинта | 20 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Стандарт | DIN 965 |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Хрестоподібний тип Pozidriv (PZ2) |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Матеріал гвинта | Сталь С1010 |
| Призначення кріпильного виробу | Гвинт із потайною головкою DIN 965 використовується для створення надійних прихованих з'єднань під час виробництва меблів, побутових приладів, у будівництві. |
| Особливість кріпильного виробу | Потайна головка, завдяки якій можна зробити монтаж у важкодоступних місцях і без виступів над робовою поверхнею |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М3 х 20 мм |
| Тип кріпильного виробу | Винт |
| Форма гвинта | З потайною головкою і хрещатим шліцом |
| Форма головки | Потайна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴/упаковка





