вверхвниз
М4 х 25 мм

Гвинт з напівкруглою головкою DIN 7985 НЕРЖАВІЙКА М4 х 25 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-095500
222 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гвинт з напівкруглою головкою DIN 7985 НЕРЖАВІЙКА застосовується в машинобудуванні, авторемонті для складання вузлів і з'єднання деталей механічних конструкцій. У більшості випадків його використовують, коли монтаж і збірка здійснюється без попереднього зенкування. В процесі роботи, плоска основа напівсферичної головки гвинта дозволяє здійснити додаткове зусилля при укрученні. Гвинт має повну з дрібним кроком різьблення, що дозволяє надійно фіксувати між собою з'єднуються деталі. Даний метиз виготовляють з нержавіючої сталі, завдяки чому він володіє високими антикорозійними властивостями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота головки | 3.1 мм |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Довжина гвинта | 25 мм |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стандарт | DIN 7985 |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH2) |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Матеріал гвинта | Неіржавка сталь А2-70 |
| Призначення кріпильного виробу | Гвинт із напівкруглою головкою DIN 7985 є одним із найпопулярніших метизів. Застосовується в багатьох виробничих, будівельних та промислових зонах. Часто знаходить своє застосування в меблевій промисловості та в різних побутових завданнях. |
| Особливість кріпильного виробу | Висока стійкість до агресивних середовищ. |
| Розмір | М4 х 25 мм |
| Тип кріпильного виробу | Винт |
| Форма гвинта | З напівкруглою головкою і хрещатим шліцом |
| Форма головки | Напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴/упаковка




