вверхвниз
М5 х 60 мм

Гвинт зі сферичною головкою DIN 7985 М5 х 60 мм (200 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-085600
299 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Нет описания
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота головки | 3.8 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Довжина гвинта | 60 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Стандарт | DIN 7985 |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH2) |
| Кількість в пакованні | 200 шт |
| Матеріал гвинта | Сталь С1010 |
| Призначення кріпильного виробу | Гвинт зі сферичною головкою DIN 7985 використовується в меблевому виробництві, машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових галузях |
| Особливість кріпильного виробу | Наявність сферичної головки |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М5 х 60 мм |
| Тип кріпильного виробу | Винт |
| Форма гвинта | Зі сферичною головкою |
| Форма головки | Сферична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴/упаковка




