вверхвниз
М6 х 35 мм

Гвинт меблевий з внутрішнім шестигранником, INBUS DIN 7420 М6 х 35 мм (200 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-080150
526,50 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гвинт меблевий з внутрішнім шестигранником, INBUS DIN 7420 - зроблений з метричної різьбою і має пласку головку BF і шліц з внутрішнім шестигранником HS. Найбільш часто застосовуються в різних сферах меблевого виробництва, для складання меблів і в сфері деревообробки. Гвинт меблевий з плоскою головкою і внутрішнім шестигранником зроблений з якісної міцної сталі з білим цинковим покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота головки | 2.2 мм |
| Діаметр головки | 14.5 мм |
| Довжина гвинта | 35 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Внутрішній шестигранник (HEX4) |
| Кількість в пакованні | 200 шт |
| Матеріал гвинта | Сталь С1010 |
| Призначення кріпильного виробу | Гвинт меблевий із внутрішнім шестигранником, INBUS DIN 7420 використовується в меблевому виробництві, машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових галузях |
| Особливість кріпильного виробу | Наявність не високої плоскої головки з внутрішнім шестигранником |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М6 х 35 мм |
| Стандарт | DIN 7420 |
| Тип кріпильного виробу | Винт |
| Форма гвинта | З плоскою головкою і внутрішнім шестигранником |
| Форма головки | Плоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526,50 ₴/упаковка



