вверхвниз
М8 х 25 мм

Гвинт меблевий RL М8 х 25 мм (250 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-073300
523,13 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гвинт меблевий RL являє собою сталевий оцинкований гвинт з повною метричною різьбою. Такі гвинти часто використовуються в машинобудуванні, меблевому виробництві, а так само в приладобудуванні. Монтаж меблевих гвинтів проводиться за допомогою шайби, і гайки. Гвинт меблевий RL виготовляють з високоякісної сталі і покривають цинком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота головки | 4.6 мм |
| Діаметр головки | 18.5 мм |
| Довжина гвинта | 25 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Плоский типу Slotted (SL5,5) |
| Кількість в пакованні | 250 шт |
| Матеріал гвинта | Сталь С1010 |
| Призначення кріпильного виробу | Гвинт меблевий гвинт RL використовується в меблевому виробництві та в побуті, в опоряджувальних роботах та інших сферах, де необхідно забезпечити міцне кріплення матеріалів один до одного та естетичний вигляд. |
| Особливість кріпильного виробу | Наявність хрестатого шліца, але для вкручування потрібно використовувати прямий шліц Slotted (SL) |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М8 х 25 мм |
| Тип кріпильного виробу | Винт |
| Форма гвинта | З напівкруглою головкою і хрещатим шліцом |
| Форма головки | Напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523,13 ₴/упаковка




