вверхвниз
М4 х 10 мм

Гвинт меблевий з прес-шайбою DIN 967 М4 х 10 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-059000
377 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гвинт меблевий з прес-шайбою DIN 967 застосовується в машинобудуванні та меблевої промисловості для зборки дерев'яних вузлів конструкцій. Прес-шайба напівкруглої головки гвинта, забезпечує щільне прилягання до закріплюється поверхонь і дозволяє збільшити зусилля при укрученні. Гвинт меблевий з прес-шайбою DIN 967 виготовляють з високоякісної сталі класу міцності 4.8 і покривають цинком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота головки | 3 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Довжина гвинта | 10 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Стандарт | DIN 967 |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Pozidriv (PZ2) + Плоский типу Slotted (SL4) |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Матеріал гвинта | Сталь С1010 |
| Призначення кріпильного виробу | Гвинт меблевий із прес-шайбою DIN 967 широко використовується в меблевому виробництві, машинобудуванні та приладобудуванні. |
| Особливість кріпильного виробу | Наявність комбінованого шліца (хрестоподібний і прямий) і притискної шайби |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М4 х 10 мм |
| Тип кріпильного виробу | Винт |
| Форма гвинта | З напівкруглою головкою,буртиком і комбінованим шліцом |
| Форма головки | Напівкругла з буртиком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴/упаковка



