вверхвниз
М4 х 20 мм

Гвинт з внутрішнім шестигранником, INBUS (кл 8.8) DIN 912 М4 х 20 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-042800
1 158,30 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гвинт з внутрішнім шестигранником, INBUS (кл 8.8) DIN 912 широко застосовується в багатогалузевому машинобудуванні і авторемонті. Болт має циліндричну головку з внутрішнім шліцом шестигранником (INBUS), повну або часткову метричну різьбу. Залежно від розміру болта, довжина його різьбової частини варіюється. Даний тип болта виготовлений зі сталі посиленого класу міцності 8,8. Таке кріплення є високоміцним, і застосовуються в конструкціях, які несуть підвищені навантаження. Тому в процесі складання вузлів і агрегатів до подібного металовироби пред'являються особливі вимоги. Гвинт з внутрішнім шестигранником, INBUS (кл 8.8) DIN 912 виготовляють з високоякісної сталі і покривають цинком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота головки | 4 мм |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Довжина гвинта | 20 мм |
| Клас міцності | 8.8 |
| Матеріал гвинта | Сталь загартована |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Стандарт | DIN 912 |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Внутрішній шестигранник (HEX3) |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Призначення кріпильного виробу | Гвинт із внутрішнім шестигранником, INBUS DIN 912 широко використовуваний у машинобудуванні та приладобудуванні. |
| Особливість кріпильного виробу | Наявність заглиблення під ключ-шестигранник, запобігає передчасному зносу такого шліцу та забезпечує більшу величину крутного моменту під час монтажу роз'ємних з'єднань. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М4 х 20 мм |
| Тип кріпильного виробу | Винт |
| Форма гвинта | З циліндричною головкою і внутрішнім шестигранником |
| Форма головки | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 158,30 ₴/упаковка






