вверхвниз
М6 х 45 мм

Болт меблевий "Замковий" (кл 5.8) DIN 603 М6 х 45 мм (200 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-032400
337,50 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Болти з напівкруглою головкою і квадратним підголівником має спеціальну конструкцію, яка повністю запобігає провертання болта. Сфера застосування таких виробів – закріплення дерев'яних, металевих, а також будівельних конструкцій в цілому. Активно застосовуються в сфері меблевого виробництва. Квадратний підголовник – це чудовий засіб для повноцінного закріплення деталей і вузлів у машинобудуванні. Найбільшу популярність такі болти придбали у використанні монтажу огорож мостів і дорожніх огороджень. Болт меблевий (кл 5.8) DIN 603 виготовляють з високоякісної сталі і покривають цинком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота головки | 3.88 мм |
| Довжина болта | 45 мм |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Стандарт | DIN 603 |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Кількість в пакованні | 200 шт |
| Матеріал болта | Сталь С1010 |
| Призначення кріпильного виробу | Болт меблевий "Замковий" DIN 603 разом із шестигранними гайками та плоскими шайбами використовують у меблевому виробництві для з'єднання елементів конструкцій, виготовлених із дерева та ламінованих деревно-стружкових плит. |
| Особливість кріпильного виробу | Є квадратний підголівник, який необхідний для вимкнення провертання металу та ослаблення з'єднання після монтажу. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М6 х 45 мм |
| Тип кріпильного виробу | Болт |
| Форма болта | Зі збільшеною напівкруглою головкою та квадратним підголівником |
| Форма головки | Напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,50 ₴/упаковка





