вверхвниз
М5 х 35 мм

Болт з шестигранною головкою DIN 933 НЕРЖАВІЙКА М5 х 35 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-026900
228 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Болт з шестигранною головкою DIN 933 НЕРЖАВІЙКА широко застосовується в промисловості, машинобудуванні та авторемонті, завдяки високій стійкості до корозії та інших видів хімічних впливів. Даного типу болти мають шестигранну головку, повну метричну різьбу. Таке кріплення є необхідною частиною проектування, де елементи скріпляється конструкції схильні до інтенсивного впливу атмосферних опадів. Болт з шестигранною головкою DIN 933 НЕРЖАВІЙКА виготовляють з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Довжина болта | 35 мм |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стандарт | DIN 933 |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична повна |
| Головка під ключ | 8 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Матеріал болта | Неіржавка сталь А2-70 |
| Призначення кріпильного виробу | Болт із шестигранною головкою DIN 933 НІЖАВЕЙКА використовується спільно з гайками та шайбами в машинобудуванні, будівництві, меблевій промисловості для збирання різних конструкцій із дерева та металу. |
| Особливість кріпильного виробу | Висока стійкість до агресивних середовищ. |
| Розмір | М5 х 35 мм |
| Тип кріпильного виробу | Болт |
| Форма головки | Шестигранна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴/упаковка



