Опис товару
Гачок півкільце тип С виконаний з дроту на один кінець якого нанесене універсальне різьблення, а інший кінець зігнутий у вигляді півкільця. Гачок півкільце тип С служить в основному для кріплення підвісних конструкцій, які необхідно знімати і вішати в процесі експлуатації. Так само дуже широко застосовується в побуті, наприклад для кріплення білизняних мотузок та інше. Якщо установка проводиться в дерево, то закручують як з попереднім свердлінням так і без свердління, все залежить від діаметра шурупа і породи деревини. Якщо кріплення виконується в бетон, цеглу або природний камінь, то гачок встановлюється з використанням дюбеля, підібраного з урахуванням матеріалу в який проводиться монтаж. Гачок півкільце тип С виготовляють з високоякісної сталі і покривають цинком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 180 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Відкрите кільце |
| Крок різьби | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Великий крок |
| Кількість в пакованні | 25 шт |
| Призначення кріпильного виробу | Гачок прямий тип C використовується для монтажу різних декоративних елементів, вивісок, табличок, а також монтажу підвісних конструкцій. |
| Особливість кріпильного виробу | Будова цього виробу дає змогу встановлювати вироби в дерев'яні конструкції без попереднього свердління й у такий спосіб скоротити час монтажу. |
| Покриття | Жовтий цинк |
| Розмір | 8 х 180 мм |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп-гак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394,88 ₴/упаковка


