вверхвниз
3,5 х 30 мм

Шуруп з гаком тип С (півкільце) 3,5 х 30 мм (500 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02-008300
455,65 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гачок півкільце тип С виконаний з дроту на один кінець якого нанесене універсальне різьблення, а інший кінець зігнутий у вигляді півкільця. Гачок півкільце тип С служить в основному для кріплення підвісних конструкцій, які необхідно знімати і вішати в процесі експлуатації. Так само дуже широко застосовується в побуті, наприклад для кріплення білизняних мотузок та інше. Якщо установка проводиться в дерево, то закручують як з попереднім свердлінням так і без свердління, все залежить від діаметра шурупа і породи деревини. Якщо кріплення виконується в бетон, цеглу або природний камінь, то гачок встановлюється з використанням дюбеля, підібраного з урахуванням матеріалу в який проводиться монтаж. Гачок півкільце тип С виготовляють з високоякісної сталі і покривають цинком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 30 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Відкрите кільце |
| Крок різьби | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Великий крок |
| Кількість в пакованні | 500 шт |
| Призначення кріпильного виробу | Гачок прямий тип C використовується для монтажу різних декоративних елементів, вивісок, табличок, а також монтажу підвісних конструкцій. |
| Особливість кріпильного виробу | Будова цього виробу дає змогу встановлювати вироби в дерев'яні конструкції без попереднього свердління й у такий спосіб скоротити час монтажу. |
| Покриття | Жовтий цинк |
| Розмір | 3,5 х 30 мм |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп-гак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,65 ₴/упаковка

