вверхвниз
8 х 300 мм

Гвинт-шуруп комбінований 8 х 300 мм (25 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-066400
1 063,13 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Комбінований гвинт-шуруп застосовується в будівельно-ремонтних, сантехнічних і в інших видах монтажних робіт, а так само для збірки або ремонту меблів. Найчастіше гвинт-шуруп використовується для кріплення різного типу деталей з метричної різьбою до підстав з бетону, природного каменю, повнотілої цегли та деревини. У попередньо висвердлений, очищене від пилу отвір встановлюється дюбель і за допомогою гайкового ключа або внутрішнього шестигранника вкручується вже сантехнічна шпилька. Для монтажу шпильки в основу з дерева, просто досить за місцем просвердлити отвір. Сталева шпилька з одного боку має метричну з дрібним кроком різьблення і торцевої шліц під внутрішній шестигранник типу Torx (зірочка). З іншого боку нарізана різьба з великим кроком, яка закінчується гострим наконечником. Розділяє їх по центру шпильки спеціальний шліц під гайковий ключ, служить для зручності установки кріплення в тверді підстави. Оцинковане покриття (ЦБ) оберігає метиз від корозії та інших негативних впливів зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 300 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Тип накінечника | Гострий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Комбінований (метричний/великий крок) |
| Різновид шліца | Зошитоподібний типу Torx (TX25) |
| Кількість в пакованні | 25 шт |
| Призначення кріпильного виробу | Комбінований гвинт-шуруп використовується для кріплення хомутів для труб, раковин, унітазів та інших сантехнічних виробів, а також у виробництві меблів. |
| Особливість кріпильного виробу | Виріб має унікальну конструкцію, що складається з комбінації гострого стрижня з великою однозахідною різзю і циліндричного стрижня з метричною зовнішньою різзю |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 8 х 300 мм |
| Тип кріпильного виробу | Гвинт — шуруп |
| Крок різі (метричної) | 1.25 мм |
| Крок різі (шурупний) | 3.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063,13 ₴/упаковка

