вверхвниз
4,8 х 35 мм

Саморіз покрівельний по дереву пофарбований RAL7004 КИТАЙ 4,8 х 35 мм (250 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-061050
212,63 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Cаморіз покрівельний по дереву пофарбований DIN 7504K використовуються при установці покрівельних матеріалів на дерев'яну обрешітку. Саморіз покрівельний по дереву DIN 7504К має маленьке свердло, що дозволяє йому легко закручуватися в дерево. Для герметизації з'єднання шуруп комплектується шайбою з гумовою прокладкою EPDM. Даний саморіз виготовляють зі сталі і покривають цинком, що збільшує антикорозійні і інші захисні властивості. Такі саморізи пофарбовані фарбою за кольором RAL для створення естетичного вигляду покрівлі або паркану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Крок різьби | 2.12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Рідкісний крок |
| Головка під ключ | 8 мм |
| Довжина свердла | 4.5 мм |
| Кількість в пакованні | 250 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь цементована загартована С1022 |
| Призначення кріпильного виробу | Саморіз для металу із шайбою (WSE) DIN 7504K використовується для кріплення покрівельних матеріалів (металочерепиці, профнастилу) до дерев'яних конструкцій. |
| Особливість кріпильного виробу | Дають змогу закріплювати різні металеві листи, профіль, профнастил завтовшки до 2 мм без попереднього свердління до дерев'яних конструкцій. Шайба з гумовою підкладкою забезпечує герметичність отворів. |
| Покриття | Фарбування |
| Розмір | 4,8 х 35 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 7504K |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз покрівельний |
| Колір | RAL7004 (сірий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,63 ₴/упаковка

