вверхвниз
4,8 х 50 мм

Саморіз покрівельний по дереву (SDS) DIN 7504K ТАЙВАНЬ 4,8 х 50 мм (200 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-054600
340,20 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Cаморіз покрівельний по дереву (SDS) використовуються при установці покрівельних матеріалів на дерев'яну обрешітку. Даний саморіз має маленьке свердло, що дозволяє йому легко закручуватися в дерево. Для герметизації з'єднання саморіз комплектується шайбою з гумовою прокладкою EPDM. Даний саморіз виготовляють зі сталі і покривають цинком, що збільшує антикорозійні і інші захисні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр головки | 10.5 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 50 мм |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Крок різьби | 2.12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Рідкісний крок |
| Головка під ключ | 8 мм |
| Довжина свердла | 4.5 мм |
| Кількість в пакованні | 200 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь цементована загартована С1022 |
| Призначення кріпильного виробу | Саморіз для металу із шайбою (WSE) DIN 7504K використовується для кріплення покрівельних матеріалів (металочерепиці, профнастилу) до дерев'яних конструкцій. |
| Особливість кріпильного виробу | Дають змогу закріплювати різні металеві листи, профіль, профнастил завтовшки до 2 мм без попереднього свердління до дерев'яних конструкцій. Шайба з гумовою підкладкою забезпечує герметичність отворів. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 4,8 х 50 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 7504K |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз покрівельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340,20 ₴/упаковка

