вверхвниз
5,5 х 38 мм

Саморіз по металу з посиленим свердлом (WSS) DIN 7504K 5,5 х 38 мм (250 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-052900
455,63 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Cаморіз по металу з посиленим свердлом (WSS) DIN 3004K мають великий спектр застосування. Такі саморізи застосовуються для будівельно-монтажних робіт: кріплення покрівельних матеріалів до металевих профілів, кріплення фасадних матеріалів до металевих профілів, з'єднання листів з металу між собою. При монтажі саморіза місце для кріплення попередньо накернюється. Саморізи просвердлюють метал до 12 мм, без попереднього свердління отвору. Додатково до цього саморізи може використовуватися шайба EPDM. Даний саморіз виготовляють зі сталі і покривають цинком, що збільшує антикорозійні і інші захисні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 5.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 38 мм |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Головка під ключ | 8 мм |
| Довжина свердла | 15 мм |
| Кількість в пакованні | 250 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь цементована загартована С1022 |
| Призначення кріпильного виробу | Саморіз для металу з посиленим свердлом (WSS) використовується для кріплення металевих профілів і аркушів до металевих конструкцій. |
| Особливість кріпильного виробу | Дають змогу закріплювати різні матеріали до металу завтовшки до 12 мм без попереднього свердління. Натискний фланець забезпечує герметичність отворів. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 5,5 х 38 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 7504K |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз покрівельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,63 ₴/упаковка

