вверхвниз
4,8 х 19 мм

Саморіз по металу (WS) DIN 7504K 4,8 х 19 мм (500 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-049400
334,15 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Саморіз по металу (WS) DIN 3004K застосовуються для будівельно-монтажних робіт: кріплення покрівельних матеріалів до металевих профілів, кріплення фасадних матеріалів до металевих профілів, з'єднання листів з металу між собою. При монтажі саморіза місце для кріплення попередньо накернюєтся. Саморізи просвердлюють метал 6-8 мм, без попереднього свердління отвору. Даний саморіз виготовляють зі сталі і покривають цинком, що збільшує антикорозійні і інші захисні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр головки | 10.5 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 19 мм |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Крок різьби | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Рідкісний крок |
| Головка під ключ | 8 мм |
| Довжина свердла | 4.5 мм |
| Кількість в пакованні | 500 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь цементована загартована С1022 |
| Призначення кріпильного виробу | Саморіз для металу (WS) DIN 7504K використовується для поєднання сусідніх профільних аркушів у покрівлі або їх фіксації на сталевому каркасі, зібраному з тонкостінного прокату. |
| Особливість кріпильного виробу | Дають змогу закріплювати різні матеріали до металу завтовшки до 5 мм без попереднього свердління. Натискний фланець забезпечує герметичність отворів. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 4,8 х 19 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 7504K |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз покрівельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334,15 ₴/упаковка


