вверхвниз
8 х 160 мм

Шуруп по дереву DIN 571 8 х 160 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-043600
218,70 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шуруп по дереву DIN 571 застосовується для установки елементів конструкцій в дерев'яну основу без попереднього свердління, в бетонні, цегляні (повнотілі і пустотілі) основи - спільно з розпірними дюбелями з попереднім свердлінням. Даний шуруп використовують при кріпленні навісних предметів до стіни з каменю, бетону, цегли. Рідко під головку шурупа встановлюють шайбу з прокладкою. Даний шуруп виготовляють зі сталі і покривають цинком, що збільшує антикорозійні і інші захисні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота головки | 5.5 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 160 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Крок різьби | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Великий крок |
| Головка під ключ | 13 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Призначення кріпильного виробу | Шуруп для дерева DIN 571 використовують у будівництві та машинобудуванні — для кріплення елементів дерев'яних конструкцій (бруса, дошки, рейок), під час виконання сантехнічних робіт — для кріплення сантехніки до підлоги або стін. |
| Особливість кріпильного виробу | Мають велику міцність і здатні витримати велике навантаження. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 8 х 160 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 571 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218,70 ₴/упаковка


