вверхвниз
4,8 х 25 мм

Саморіз по металу з напівкруглою головкою зі свердлом 4,8 х 25 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-039400
947,70 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Саморіз по металу з напівкруглою головкою і свердлом призначений для надійного кріплення елементів конструкції металопрофілю і вузлів монтажу, що складаються відразу з декількох металевих листів. Напівкругла головка саморіза для металу з плоскою основою, забезпечує додаткове зусилля при укручуванні. Такий саморіз підходить всюди, де немає необхідності в естетичному зовнішньому вигляді готової конструкціі. Сверло має спеціальну заточку завдяки якій метиз спокійно проходить крізь профіль товщиною до 2 мм без попереднього засвердлювання металу. Даний саморіз виготовляють зі сталі і покривають цинком, що збільшує антикорозійні і інші захисні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр головки | 9.5 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Крок різьби | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Дрібний крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH2) |
| Довжина свердла | 9 мм |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь цементована загартована С1022 |
| Призначення кріпильного виробу | Саморіз для металу з напівкруглою головкою зі свердлом використовується для кріплення різних деталей або матеріалів до алюмінієвої основи, для кріплення профілів до 2 мм між собою та деталей до них. |
| Особливість кріпильного виробу | Дають змогу закріплювати різні матеріали до металу завтовшки до 4 мм без попереднього свердління. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 4,8 х 25 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 7504M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 947,70 ₴/упаковка

