вверхвниз
5,5 х 32 мм

Саморіз по металу з напівкруглою головкою DIN 7981 5,5 х 32 мм (500 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-036300
789,75 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Саморіз по металу напівкруглої голівкою DIN 7981 призначений для надійного кріплення елементів конструкції металопрофілю і вузлів монтажу, що складаються відразу з декількох металевих листів. Напівкругла головка самореза для металу з плоским підставою, забезпечує додаткове зусилля при укрученні. Гострий наконечник самореза, має спеціальну заточку завдяки якій саморіз спокійно проходить крізь профіль товщиною до 0,9 мм без попереднього Засвердлювання металу. Даний саморіз виготовляють зі сталі і покривають цинком, що збільшує антикорозійні і інші захисні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр головки | 10.8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 5.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 32 мм |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Крок різьби | 1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Дрібний крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH3) |
| Кількість в пакованні | 500 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь цементована загартована С1022 |
| Особливість кріпильного виробу | Під час використання металу завтовшки до 0.9 мм попереднє свердління не потрібне. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 5,5 х 32 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 7981 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789,75 ₴/упаковка


