вверхвниз
3,5 х 9,5 мм

Саморіз по металу зі свердлом "Блоха" ТАЙВАНЬ (цинк) 3,5 х 9,5 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-033000
212,60 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Саморізи для кріплення металевих профілів "блоха" застосовується для скріплення металевих профілів між собою, без попередньо засверленним отвори. Крім цього може використовуватися для кріплення інших конструкцій з листового металу товщиною не більше 1 - 2 мм. Під голівкою саморіз має насічки для роззенковкою, для припятствия до мимовільного розкручування. Даний саморіз виготовляють зі сталі і покривають цинком, для захисту від корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 9.5 мм |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Крок різьби | 1.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Дрібний крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH2) |
| Довжина свердла | 3.5 мм |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь цементована загартована С1022 |
| Призначення кріпильного виробу | Саморіз блоха використовується для кріплення між собою профілів, використовуваних під час монтажу гіпсокартонних конструкцій. |
| Особливість кріпильного виробу | Під час використання металу завтовшки до 2 мм попереднє свердління не потрібне. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 3,5 х 9,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,60 ₴/упаковка

