вверхвниз
4,2 х 64 мм

Саморіз по металу гострий з прес-шайбою 4,2 х 64 мм (250 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-030900
118,48 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Саморіз по металу з прес-шайбою застосовуються для закріплення металевих елементів конструкцій до сталевих листів і профілів товщиною до 1 мм. Такий саморіз виготовляється з вуглецевої сталі і покривається цинком. Таке покриття сприяє тривалому терміну служби і використанню саморізів у вологому середовищі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 64 мм |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Крок різьби | 1.41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Рідкісний крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH2) |
| Кількість в пакованні | 250 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь цементована загартована С1022 |
| Призначення кріпильного виробу | Саморіз для металу з прес-шайбою використовується під час роботи з металом, деревом, пластиком, у меблевому виробництві, під час виконання монтажних і опоряджувальних робіт. |
| Особливість кріпильного виробу | Під час використання металу завтовшки до 0.9 мм попереднє свердління не потрібне. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 4,2 х 64 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 968 |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла з буртиком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118,48 ₴/упаковка

