вверхвниз
4,2 х 50 мм

Саморіз по металу зі свердлом (TEX) 4,2 х 50 мм (500 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-027900
491,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Саморіз по металу зі свердлом (ТЕХ) призначений для надійного кріплення оздоблювального будматеріалу до основ з металу, а так само з'єднання між собою окремих вузлів металоконструкції. Такий саморіз, без особливих зусиль, проходить через листовий метал товщиною до 3 мм. Після попереднього зенкування (засвердлювання) отвору потайна голівка саморіза ховається урівень з поверхнею елемента конструкції. Завдяки чому, зберігається привабливість зовнішнього вигляду готового монтажу і зручність подальшої його обробки. Саморіз по металу зі свердлом виробляється із сталі і покривається цинком, для запобігання кріплення від корозії та інших негативних впливів зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр головки | 8.4 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 50 мм |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Крок різьби | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Дрібний крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH2) |
| Довжина свердла | 8.3 мм |
| Кількість в пакованні | 500 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь цементована загартована С1022 |
| Призначення кріпильного виробу | Саморіз для металу з потайною головкою і свердлом DIN7504P застосовуються на будівельно-монтажних майданчиках, для монтажу віконного профілю, під час побутового ремонту приміщень і в машинобудівній галузі/ |
| Особливість кріпильного виробу | Дають змогу закріплювати різні матеріали до металу завтовшки до 4 мм без попереднього свердління. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 4,2 х 50 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 7504 P |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491,40 ₴/упаковка


