вверхвниз
3 х 40 мм

Шуруп по дереву універсальний НЕРЖАВІЮЧИЙ А2 3 х 40 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-020300
156,60 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шуруп універсальний нержавіючий використовується для кріплення різних конструкцій до дерева, тонколистового металу та інших матеріалів. Такий шуруп проводиться з нержавіючої сталі А2. Область застосування широка - з'єднання елементів конструкцій з різних матеріалів: металу, дерева, деревних матеріалів, гіпсокартонних листів, пластика. Окрім головної сфери використання (будівництва), застосовується у виготовленні предметів меблів, автомобільної промисловості та багатьох інших видах виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр головки | 5.9 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 40 мм |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Крок різьби | 1.35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Великий крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний тип Pozidriv (PZ1) |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь неіржавка А2-70 |
| Призначення кріпильного виробу | Шуруп універсальний білий використовується для кріплення матеріалів, виготовлених як із м'яких порід дерева, так і з твердих, а також із ДВП, ДСП, МДФ. |
| Особливість кріпильного виробу | Саморіз універсальний неіржавкий А2 має високу стійкість до корозії й здатний працювати в агресивних середовищах. |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 3 х 40 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 7997 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156,60 ₴/упаковка


