вверхвниз
3,5 х 50 мм

Шуруп по дереву універсальний жовтий 3,5 х 50 мм (500 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-008300
115,45 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шуруп універсальний жовтий використовується при роботі як з деревом, так і з металом. Такий шуруп виробляється із сталі і покривається жовтим цинком. Завдяки такому покриттю жовтий шуруп застосовують не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх робіт, де рівень вологості може змінюватися. У порівнянні з шліцом PH шліц PZ глибше, що сприяє передачі більш високого крутного моменту, значно зменшує знос і знижує ймовірність пошкодження (зриву) головки шурупа. Універсальні шурупи можна використовувати для прикріплення навісних конструкцій до бетону, до цеглини, каменю, при цьому необхідно спочатку просвердлити отвір в бетоні і вставити пластиковий дюбель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр головки | 6.85 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 50 мм |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Крок різьби | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Великий крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний тип Pozidriv (PZ2) |
| Кількість в пакованні | 500 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь С1018 |
| Призначення кріпильного виробу | Шуруп універсальний жовтий використовується для кріплення матеріалів, виготовлених як із м'яких порід дерева, так і з твердих, а також із ДВП, ДСП, МДФ. |
| Особливість кріпильного виробу | Перед вкручуванням їх у матеріал немає потреби попередньо свердлити отвір. |
| Покриття | Жовтий цинк |
| Розмір | 3,5 х 50 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 7997 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115,45 ₴/упаковка



