вверхвниз
3,5 х 35 мм

Шуруп по металу чорний ТАЙВАНЬ 3,5 х 35 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-005700
315,90 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шуруп чорний по металу ТАЙВАНЬ використовується для закріплення гіпсокартонних листів і легких листових матеріалів до металевих профілів, товщина яких не перевищує 0,9 мм. Шуруп найчастіше є універсальним і використовується при установці легких металевих конструкцій, якщо необхідно застосовується спільно з пластиковим дюбелем. Обробка: фосфатування. Матеріал: вуглецева сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Дрібний крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH2) |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь вуглецева |
| Призначення кріпильного виробу | Шуруп чорний для металу використовують під час монтaжу гіпсокартону, пластику, ДСП, OSB і другових щитових мотеріалів до метилалічному прoфілю. |
| Особливість кріпильного виробу | Перед вкручуванням їх у матеріал немає потреби попередньо свердлити отвір. |
| Покриття | Фосфат |
| Розмір | 3,5 х 35 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 18182 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,90 ₴/упаковка

