вверхвниз
4,8 х 120 мм

Шуруп по дереву чорний 4,8 х 120 мм (200 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-001800
182,26 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шуруп чорний по дереву застосовується для з'єднання та кріплення конструкцій з дерева між собою, або наскрізного монтажу металевих і сталевих конструкцій до дерев'яного каркасу або гіпсокартонному листу. Традиційна велика різьблення дозволяє закручувати саморіз без додаткових зусиль, проте при цьому шуруп тримає надійно в основі. Шуруп випускається з вуглецевої сталі. Після виробничого процесу шурупи з великою різьбою проходять процес гартування у термічній печі і фосфатування, для додання шурупам міцності і антикорозійних властивостей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр головки | 9.1 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 120 мм |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Крок різьби | 3.15 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Різновид різі | Великий крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH2) |
| Кількість в пакованні | 200 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь вуглецева |
| Призначення кріпильного виробу | Шуруп чорний для дерева використовується для з'єднання дерев'яних конструкцій між собою або монтажу різних будівельних елементів до дерев'яної основи, збирання меблів, столярних виробів та інших конструкцій із дерева. |
| Особливість кріпильного виробу | Перед вкручуванням їх у матеріал немає потреби попередньо свердлити отвір. |
| Покриття | Фосфат |
| Розмір | 4,8 х 120 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 18182 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182,26 ₴/упаковка

