180 х 2,5 мм

Круг по металу відрізний 180 х 2,5 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-059300
32,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Круг відрізний по металу призначений для виконання операцій різання і прорізки металевих і неметалевих матеріалів з використанням ручного електро- та пневмоінструменту, стаціонарних і переносних верстатів. Для підвищення точності посадкові отвори кола калібровані металевою втулкою. Торцева поверхня відрізних кругів виготовляється шорсткою і рифленою. Це знижує температуру в зоні різання і знижує витрату потужності на 60 - 80% в порівнянні з гладкою поверхнею кіл, а також забезпечує безприпалювальне різання. Безпривалювальне різання не викликає перегріву і зміни структури металу в місці різу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матерріал круга | Абразив |
| Розмір | 180 х 2,5 мм |
| Тип | Диск відрізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32,20 ₴
