Ф8 х 42 мм

Магнітні голівки Ф8 х 42 мм (5 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16-020100
81,90 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Магнітна голівка з шестигранним хвостовиком призначена для використання з шуруповертами і гайковертами. Магнітна голівка ударостійка і виконана зі сталі. Надійне утримування гвинтів завдяки вбудованому магніту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 42 мм |
| Виконання біти | 1/4" |
| Маркування накінечника | HEX 8 |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 5 шт |
| Розмір | Ф8 х 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81,90 ₴/упаковка
