16 мм

Канат капроновий кручений БІЛИЙ 16 мм (50 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14-006200
3 510 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Нет описания
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина: | 50 м |
| Матеріал | Капрон |
| Тип | Канат |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Робоче навантаження | 1200 кг |
| Розмір | 16 мм |
| Розривне навантаження | 3500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 510 ₴
