Опис товару
Фал капроновий (поліамідний) плетений - сплетіння світлостабілізуючого полиамидного волокна. Поліамідне волокно є на 100% синтетикою, результатом переробки нафти. Поліамід за багатьма властивостями і якостями перевершує шнури органічного походження. Капронові синтетичні шнури міцніші і більш стійкі до вологого середовища. Поліамідне (капронове) волокно навіть з тимчасовими змінами не схильні до гниття. Застосування капронових шнурів: для підняття вантажів, будівельних і такелажних роботах в якості страхувального обладнання, а так само в області порятунку людей рятувальними спецслужбами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина: | 50 м |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Матеріал | Поліамід/Поліестер |
| Призначення | Для використання судаг, яхтів, у спорті туристичному та професійному |
| Робоче навантаження | 1500 кг |
| Розмір | 12 мм |
| Розривне навантаження | 4500 кг |
| Тип | Фал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 863 ₴

