10 мм

Шнур поліпропіленовий плетений 10 мм (50 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14-005420
506,25 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шнур поліпропіленовий плетений - універсальний міцний шнур з сердечником для господарського застосування. Шнур має хороші розривні характеристики. Колірна гамма шнура спеціально підібрана для різних життєвих ситуацій. Виготовляється з високоміцної мультифіламентних поліпропіленової нитки. Поліпропіленові шнури характеризуються плавучість і мінімальним водопоглинанням, стійкістю до дії лугів і кислот. Використовуються в вітрильному спорті і туризмі, в яхтинг, аматорської риболовлі, для виробництва спортивного обладнання, в промисловості і будівництві, для господарських потреб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина: | 50 м |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для закріплення, підіймання, паковання, буксирування вантажів у будівництві, у промисловості, у сільському господарстві, у побуті |
| Робоче навантаження | 450 кг |
| Розмір | 10 мм |
| Розривне навантаження | 1400 кг |
| Тип | Шнур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506,25 ₴
