18 мм

Канат джутовий 18 мм (50 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14-005060
1 647 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Джутовий канат - це канат, який виготовлений з висушених і розділених на волокна довгих волокон джуту. Канат джутовий є екологічно чистим і не впливає на здоров'я людини, так як виготовляється з натуральних волокон. Особливістю каната є його гігроскопічність - здатність швидко набирати і віддавати вологу. Джутовий канат застосовується при будівництві будинків з дерев'яного зрубу і їх декоруванні. Як і всі рослинні канати, канат джутовий стійкий до сонячного та теплового впливу, не накопичує статистичну електрику. Володіє мінімальною розтяжністю і високою стійкістю до тертя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина: | 50 м |
| Матеріал | Джут |
| Тип | Канат |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Призначення | Для підіймання та транспортування вантажів, для зміцнення конструкцій аварійно-рятувального, будівельного та спортивного призначення. |
| Робоче навантаження | 435 кг |
| Розмір | 18 мм |
| Розривне навантаження | 1300 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴
