2,0/3,5 мм

Дріт в оболонці 2,0/3,5 мм (100 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14-002500
351 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дріт в'язальний відпалений в ПВХ покритті застосовується для зв'язування арматури і в сільському господарстві (підв'язка винограду, огірків і т. Д.). Завдяки покриттю ПВХ, дріт захищений від впливу корозійних процесів, що значно подовжує термін служби даної дроту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид дроту | В'язальний |
| Діаметр дроту | 2 мм |
| Матеріал дроту | Сталь |
| Покриття | Оплітка з ПВХ |
| Перетин дроту | Кругле |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр з оболонкою ПВХ | 3.5 мм |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Призначення | Для натягування шпалер для виноградників, квітів і огірків, а також для підв'язування малини, смородини, помідор та ін. |
| Розмір | 2,0/3,5 мм |
| Колір покриття | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴/упаковка
