4 мм

Ланцюг коротколанковий нержавіючий А2 4 мм (10 м.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12-002930
2 469,10 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Нет описания
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішня довжина ланки | 18.4 мм |
| Матеріал ланцюга | Нержавіюча сталь |
| Зовнішня ширина ланки | 16 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Тип ланцюга | З коротким ланкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 10 шт |
| Призначення | Для різних монтажних і такелажних робіт під час встановлення підвісних конструкцій, страхувальних і натягувальних конструкцій. Ланцюг не призначений для вантажопідіймальних робіт |
| Робоче навантаження | 200 кг |
| Розмір | 4 мм |
| Руйнівне навантаження | 600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 469,10 ₴/упаковка
