М16

Рим-гайка DIN 582 М16
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-021300
67,07 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Рим-гайка використовується для створення підвісів, розтяжок, страховок, здійснення переміщення і підйому вантажів. Перевага рим-гайки в тому, що вона може бути як стаціонарною, так і знімною точкою кріплення. Рим-гайка виготовлена з вуглецевої сталі і, для захисту від корозії, оцинковані методом гальванічного цинкування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | DIN 582 |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр підстави | 35 мм |
| Зовнішній діаметр кільця | 63 мм |
| Товщина підстави | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | для захоплення різних вантажів і подальшого кріплення до них строп |
| Робоче навантаження | 700 кг |
| Розмір | М16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67,07 ₴
