750 кг

Гак такелажний червоний поворотний з замком 750 кг
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-017620
244,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Крюк червоний поворотний з замком призначений для переміщення великих вантажів в будівництві, а також промисловості. Для збільшення надійності гак оснащений спеціальним замком. Матеріал гака поворотного: високоміцна сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 142 мм |
| Максимальне навантаження | 0.85 т |
| Матеріал гака | Високоміцна сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Робоче навантаження | 7.5 т |
| Тип гака | Чалочний |
| Ширина | 70.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вушка | 26.5 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | Для виготовлення ланцюгових, канатних і текстильних стропів (чаток) і вантажних пристосувань, а також під час проведення буксирних і такелажних робіт як кінцевий елемент |
| Розмір | 750 кг |
| Ширина входу | 21.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244,80 ₴
