6 мм

Затискач алюмінієвий 6 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-006870
434,70 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Затискач - це елемент кріплення, за допомогою якого можна з'єднати кінці на тросах, канатах, також можна створити петлі для такелажних робіт. Елемент виконаний з алюмінію і, завдяки цьому, дуже простий у використанні. Потрібно помістити в затискач кінці зміцнює матеріалу і сплюснути будь-яким ударним інструментом. Алюмінієвий затискач володіє відмінними надійними і довговічними якостями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 6 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал затиску | Алюміній |
| Ширина | 19.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Призначення затискача | Посилений, для вантажних систем |
| Розмір | 6 мм |
| Стандарт | DIN 3093 |
| Тип зажина | Плоский (одинарний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434,70 ₴/упаковка
