3 мм

Затискач алюмінієвий 3 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-006840
242,19 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Затискач - це елемент кріплення, за допомогою якого можна з'єднати кінці на тросах, канатах, також можна створити петлі для такелажних робіт. Елемент виконаний з алюмінію і, завдяки цьому, дуже простий у використанні. Потрібно помістити в затискач кінці зміцнює матеріалу і сплюснути будь-яким ударним інструментом. Алюмінієвий затискач володіє відмінними надійними і довговічними якостями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 3 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Матеріал затиску | Алюміній |
| Ширина | 10.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Призначення затискача | Посилений, для вантажних систем |
| Розмір | 3 мм |
| Стандарт | DIN 3093 |
| Тип зажина | Плоский (одинарний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,19 ₴/упаковка
