4 мм

Затискач обжимний 4 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-006600
32,91 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Затискач обжимний широко використовується при монтажі. Затискач круглий (бочкоподібний) служить для нарощування, з'єднання канатів і тросів, створення петель. Може використовуватися для тросів оцинкованих і тросів в ПВХ оболонці. Бочкоподібний затиск забезпечує надійне і міцне з'єднання, відмінно витримує вплив зовнішнього середовища. Може разом з коушем застосовуватися для створення петлі на кінці каната. Має цинкове покриття, що захищає виріб від корозії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 4 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Матеріал затиску | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення затискача | Посилений, для вантажних систем |
| Розмір | 4 мм |
| Тип зажина | Плоский (одинарний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32,91 ₴
