70 мм

Ролик с підшипником цинк 70 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-002996
260,82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Ролик стальний з підшипником в основному застосовується для підйому великих вантажів або полегшення навантажень. Можна використовувати як зі сталевими тросами так і з мотузками. На відміну від пластикових і поліамідних роликів практично не зношується.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ролика | 70 мм |
| Діаметр струмка ролика | 10 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Призначення | Для монтажних робіт, переважно для зміни напрямку руху каната. Можна використовувати для відкатних воріт або дверей |
| Розмір | 70 мм |
| Тип | Блок-ролик |
| Ширина ролика | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260,82 ₴
