70 мм

Блок подвійний з підшипником цинк канат до 10мм 70 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-002990
576,84 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Блок подвійний з підшипником використовується в монтажних, такелажних, будівельних роботах в якості підтримуючих, підвісних, відвідних блоків для зменшення сили тяги, зміни напрямку тяги. Завдяки підшипника можлива експлуатація роликів при більш високих навантаженнях, а також підвищується їх загальний ресурс зносостійкості. Основою блоку є металевий корпус.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид блока | Виолин-блок |
| Кількість шківів | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр струмка шківа, D1 | 10 мм |
| Диаметр шкива, D1 | 70 мм |
| Диаметр шкива, D2 | 8 мм |
| Ширина проушины | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Призначення | Для монтажних робіт, переважно для зміни напрямку руху каната |
| Розмір | 70 мм |
| Ширина шківа | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576,84 ₴
