65 мм

Блок одинарний цинк 65 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-000610
422,28 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Блок одинарний застосовується при проведенні різноманітних такелажних робіт для збільшення сили вантажопідйомного обладнання і зміни напрямку руху неметалічних тросів і різних видів канатів. Виготовляється блок одинарний з цинкового сплаву стійкого до корозії і розрахованого на великі навантаження навіть в несприятливих умовах. Вісь для нейлонового колеса також виконується зі сталі та забезпечує високі показники міцності і надійності конструкції блоку. Колесо (шків) одинарного блоку виготовляється з нейлону, який не пошкоджує неметалеві троси і канати в процесі експлуатації. Разом з тим, нейлонове колесо має достатню міцність і зносостійкість для експлуатації в несприятливих умовах і при великих навантаженнях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид блока | Виолин-блок |
| Кількість шківів | 1 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Габаритні розміри | |
| Высота блока | 135 мм |
| Діаметр струмка шківа, D1 | 16 мм |
| Диаметр шкива, D1 | 65 мм |
| Ширина проушины | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальне навантаження | 695 кг |
| Призначення | Для монтажних робіт, переважно для зміни напрямку руху каната |
| Розмір | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422,28 ₴
