2,0 мм

Кляймер для вагонки 2,0 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09-009300
102,47 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Кляймер для вагонки - це спеціалізований кріпильний елемент, що дозволяє закріпити вагонку на стінах приміщення. Кляймер для вагонки надзвичайно затребуваний при обробці будь-яких приміщень, які оббиваються вагонкою - в основному це приміщення різноманітних бань і саун. Кляймер вдає із себе прямокутну металеву пластину, яка має спеціальні розрізи і язичок, яким і кріпиться вагонка (а в розрізи пластини вгвинчуються шурупи або забиваються цвяхи). З огляду на те, що вагонка використовується в приміщеннях, в яких постійно підтримується підвищена вологість, кляймер спеціально виготовлений таким чином, щоб його антикорозійні властивості були максимальними - він зроблений з вуглецевої сталі і додатково оцинкований.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Покриття | Цинк |
| Тип комплектуючого | Кляммер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 мм |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Для панелей, пагони ПВХ |
| Розмір | 2,0 мм |
| Тощина | 0.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102,47 ₴/упаковка
